CETI - bezbłędna przygotowalnia

Fakty

LUDZIE

Zawsze jesteśmy gotowi poświęcić czas dla jakości naszego produktu. Lubimy być dokładni i dbać o szczegóły. Lubimy naszą pracę! Nasz zespół fachowców codziennie dostarcza formy drukowe przygotowane na najwyższym światowym poziomie.

DOŚWIADCZENIE

Opakowania do druku suchym offsetem przygotowujemy od 1993 roku – do druku przygotowaliśmy już tysiące wzorów. Znamy specyfikę druku na przedmiotach okrągłych, maszyny drukujące, a nawet rynek odbiorców opakowań.

Będąc na pozycji lidera gromadzimy ogromne doświadczenie przygotowując wzory dla wielu fabryk opakowań.

SPRZĘT

Od początku pracujemy wyłącznie na komputerach firmy Apple. Gwarantuje to jakość, stabilność i bezpieczeństwo prac.

Technologię CTP: laser o rozdzielczości 4000 dpi oraz specjalistyczne oprogramowanie zakupiliśmy w ESKO – u światowego lidera technologii dla pre-press.

JAKOŚĆ

Przez lata wypracowaliśmy procedury kontroli jakości. Kontrolujemy i wzory i formy tak, że zupełnie eliminujemy błędy. Nie przekazujemy do druku materiałów z błędami. Wzory kontrolujemy już na etapie ich otrzymywania: pod kątem błędów projektowych, niezgodności koncepcji z techniką druku, a nawet zwykłych literówek. Gdy powstaną formy – sprawdzamy każdy ich milimetr kwadratowy.

EKOLOGIA

Pracujemy tylko na fotopolimerach obrabianych wodą. Taki proces obróbki nie zagraża środowisku. Nam z kolei nie „zagrażają” zmiany w unijnym prawodawstwie, które nałożą limity na emisję rozpuszczalników.

Wodna obróbka polimerów (bez stosowania rozpuszczalników) to także zdrowsze środowisko pracy.